Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Uczniowie klas I-III  gimnazjum o godzinie 9.00 uczestniczyli w  mszy świętej w kościele parafialnym odprawionej przez księdza Andrzeja Chmieleckiego.

Następnie na korytarzu szkolnym  wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor szkoły p. Sylwia Kotowska.

W dalszej części uroczystości uczniowie klas III gimnazjum, opuszczając Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jeżowie  złożyli uroczyste ślubowanie, że będą dawać chlubne świadectwo o swojej szkole, kierować się w życiu systemem wartości propagowanym przez szkołę, pamiętać i czcić Patrona Szkoły, pamiętać o młodszych kolegach, pedagogach, szanować drugiego człowieka, będą otwartymi na potrzeby innych ludzi, swoim działaniem będą szerzyć dobro, a swoją nauką i pracą świadczyć o swoim patriotyzmie, kultywować będą regionalne tradycje.

Następnie głos zabrała Wójt Gminy Jeżów pani Anna Szeligowska, która wręczyła nagrodę rzeczową dla ucznia, który osiągnął najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym. W naszej szkole nagrodę  otrzymał Kamil Kulesza uczeń kl. III.

Narodę rzeczową dla ucznia, który otrzymał najwyższą średnią ocen wręczyła wiceprzewodnicząca Rady Rodziców - p. Małgorzata Sobieszek. Nagrodę otrzymała uczennica klasy IIb - Maria Klemba.

Pani dyrektor Sylwia Kotowska wręczyła   nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w minionym roku szkolnym,  a tym samym otrzymali świadectwo z biało - czerwonym paskiem.

Wręczone zostały również dyplomy za udział w konkursach oraz za pracę w samorządzie uczniowskim.

W dalszej części uroczystości  zaproszeni goście i uczniowie  złożyli podziękowania p.dyrektor S. Kotowskiej za pełnienie funkcji dyrektora  gimnazjum.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.